Menü
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul içi Müşterilerimiz için kargo ile gönderim yapılmaktadır. Yada elden teslimlerde mağazamızdan yapılmaktadır. İstanbul dışı müşterilerimiz için anlaşmalı ambarları yada teslimat yapacak şehire giden ambar ile gönderimi sağlanmaktadır. Ambar veya kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişlerinizi tamamladıktan sonra ekibimiz siparişinizi inceleyip banka hesap bilgilerinizi e-posta yada GSM numaranıza gönderimini sağlamaktadır. 1-3-5 adet verilen siparişleriler iptal edilecektir. Parakende satışımız yoktur, toptan satışımız vardır.

Ödemenizi yaptıktan sonra lütfen iletişim bölümünden ödemeyi yaptığınızı belirtiniz yada 0553 698 34 07 numaralı telefonu arayarak ödeme yaptığınızı belirtiniz. Daha sonrasında ürünleriniz hazırlanıp, teslimak işlemleri başlatılacaktır. Fiyatlarımız net ve sabittir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Siparişleriniz esnasında KDV hariç fiyatları görüntülüyorsunuz. Siparişinizi tamamladığınızda + %18 KDV eklenecektir.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (hasar, özür, bozukluk vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren iletişim forumu üzerinde '' ürünlerimi iade etmek istiyorum '' konulu mail ile tarafımıza iade talebinizi iletebilirsiniz.

Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müsteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir. İsteğiniz doğrultusunda ürünü orijinal ambalajı bozulmadan ve yanından size gönderilen bütün belgelerle size en yakın bir kargo ve ya ambar firmasına götürerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargo ücreti alıcıya aittir. Yanlış gelen ürünler dışında firmamız kargo yada ambar ücretlerini karşımamaktadır.