HAKKIMIZDA

 

 

 

2014 yılından beri İstanbul’un en büyük ticaret merkezi olan İstoç’ta hizmet vermekte olan Çılgın Dizayn Tasarım Çiçekçilik Dış Ticaret LTD ŞTİ toptan yapay çiçek sektörüne öncülük etmiş ve bu sektörde adını duyurmayı başarmıştır. Çılgın Çiçekçilik sadece İstanbul ile sınırlı kalmamış Türkiye’nin dört bir yanından müşteri portföyüne ulaşmıştır. Sürekli ilerleyen ve toptan yapay çiçek sektöründe kaliteli ürün güler yüzlü çalışan denkleminin sonucunda eşittir mutlu müşteri prensibini kendine ilke edinen Çılgın Çiçekçilik buradan aldığı güçle gittikçe büyümektedir.

Çılgın Çiçekçilik yapay çiçek, yapay ağaç, saksı ve vazo gibi ürünlerin ithalatını yapmakta, kendi tasarımlarını ürün portföyüne ekleyerek ürün çeşitliliğini artırmakta ve siz değerli müşterilerin beğenisine sunmaktadır. İstoç’ta bulunan mağazamızdan ürünleri birebir görerek alabilir aynı zamanda www.cilgincicekcilik.com web adresimizden tüm ürünlerimize bir tıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürünü sipariş vererek evinizden çıkmadan Çılgın Çiçekçilik ürünlerinin üstün ürün kalitesi ile tanışabilirsiniz.

Çılgın Çiçekçilik, Türkiye’de bulunan birçok e-ticaret satışı yapan satıcılara, perakende satış yapan firmalara, toptancılara ve organizasyon şirketlerine ürünlerinin toptan yapay çiçek satışını gerçekleştirmektedir. Çılgın Çiçekçilik Türkiye’de daha çok internet kullanıcısının e-ticarete katılmasını sağlamış ve beklentilerin çok ötesine geçen bir müşteri deneyimi yaratmak için çaba göstermiştir. Türkiye'de yapay çiçek sektöründe e-ticaret pazarının büyümesinde her zaman öncü bir rol üstlenmiştir. Çılgın Çiçekçilik uygun çözümlerin tedarikçisi olarak günümüzün kalite ve yüksek standart beklentilerini karşılamanın ötesinde, güvenilir ürünler satarak ve en uygun şartları sağlayarak sektörde özel bir konuma sahip olmuştur. Arkamızda siz değerli müşterilerimizin desteği önümüzde ürünlerimizin eşsiz tasarımı ve adından söz ettiren kalitesi ile birlikte büyüyor, sizinle birlikte bu yolda yürümeyi hedefliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı